بهترین مشاوره کنکور شیراز در طرح جامع مشاوره کنکور ۱۴۰۰

مشاوره تحصیلی تلفنی

توجه! surprisesurprise

۳ دلیل برای اینکه برنامه‌ریزی جدولی افسرده‌تان می‌کند

۱- قابل تغییر نیست sad

مثلا اگر مطابق برنامه در ۴ ساعت فصل X را باید تمام کنید اما موفق نشدید آن را تمام کنید مجبورید آن را نیمه کاره رها کنید و به سراغ قسمت بعدی برنامه بروید در حالی که ذهنتان همچنان نگران تمام نشدن فصل  X  است.

۲- کیفیت کار اهمیت نداردfrown

مثلا اگر از مطابق برنامه به مدت ۳ ساعت از فصل  X  تست حل کردید اما همچنان درصدتان حتی به بالای %۵۰ نرسیده مجبورید آن را  رها کنید و به سراغ قسمت بعدی برنامه بروید و باز هم مدام نگرانید که چرا این فصل را قبل از اینکه خوب بفهمید رها کردید.

۳- موفقیت هایتان را نمی‌بینیدsadcrying

در این مدل برنامه‌ریزی به خاطر موارد بالا ( ۱ و ۲) هیچگاه نمیتوانید با جرات بگویید %X از کنکور را تا به اینجا تمام کرده ام و حتما آنها را بلدم. این مشکل باعث می شود حس کنید دارید بیهوده تلاش می‌کنید و این حس به راحتی شما را از مطالعه دلسرد می کند.

مدل برنامه ریزی ما خطی است cool

یعنی: آرامش + پیشرفت + انگیزه 

از طرح جامع بهترین مشاوره کنکور شیراز ۱۴۰۰ اطلاع دارید؟

آغاز طرح جامع بهترین مشاوره کنکور  ۱۴۰۰ شیراز، مهندس حسین پور  با ظرفیت محدود ۲۰ نفر برای مشاوره کنکور شیراز  ۱۴۰۰ آغاز شد.

بین معلمان و کنکوری‌ها صحبت های زیادی در مورد روش مشاوره و برنامه ریزی درسی مهندس حسین پور در شیراز وجود دارد. اما چیزی که واضح است اینست که او تکنیک های خاصی برای یادگیری به کار می‌برد.

بهترین مشاور کنکور شیراز

آنچه از روش مشاوره کنکور او در شیراز می‌دانیم این است که هنوز بسیاری از روش های برنامه‌ریزی و مشاوره تحصیلی این مشاور کنکور شهر شیراز فاش نشده است و شاگردان او در شیراز هم کاملا متعهد هستند که در این مورد راز دار باشند.

طبیعتا مجال گفتن همه تکنیک های مشاوره تحصیلی نیست، با این حال در اینجا به معرفی تعدادی از این تکنیک ها می پردازیم.

۱- تکنیک «ChL» در مشاوره کنکور برای ۳ برابر سریعتر به بالای ۹۰% رساندن کنکوری های شیراز

حتما خاطراتی در ذهن دارید که آنقدر جذاب و خاص بوده اند که با جزییات بسیار دقیق، زمان و رنگ و بو و حتی دمای آن فضا هم در ذهنتان ثبت شده است.

در مشاوره و برنامه ریزی کنکور مهندس حسین پور در شیراز، همین مکانیزم جذاب سازی یادگیری برای کنکوری های شیراز به کار گرفته می شود تا چند برابر سریعتر یاد بگیرند.

فرمول ChL از ابتکارات این مشاور کنکور است که با الگو برداری از روش PL ( یادگیری پروژه‌ای) مدارس اروپا طراحی شده است و امروز به کنکوری های شیراز آموزش داده می شود.

این روش توسط این مشاور تحصیلی برای بالا آوردن سریع درصد های دانش آموزان کنکوری شیراز با ۳ برابر سرعت معمول استفاده می شود.

طی ۲ مرحله اول ChL، ذهن کنکوری به حالت بتا ( به زبان ساده یعنی حالت حواس جمع ) وارد می شود و آماده جذب اطلاعات می شود. در این شرایط ذهن فرد شدیدا عطش دریافت پاسخ ابهامات و سوالات را دارد و هرچه مطالعه شود ۳ برابر سریعتر درک و ۱۰ برابر دیرتر فراموش می شود.

 در مرحله سوم از تکنیک ChL با سرعتی بیش از ۲ برابر حالت معمول مطالب را یاد میگیرید .

مطالب یادگرفته شده در این حالت بیش از ۸ برابر حالت عادی در ذهن میمانند و نیاز به مرور مکرر نیست.

بهترین مشاور تحصیلی اصفهان

با این روش مشاوره کنکور مهندس حسین پور در شیراز، هیچ کدام از شاگردانش نگران فراموشی نیستند و مطالب درسی را عمیقا درک می کنند.

۲- جهش رتبه‌های کنکور شیراز در ۴ ماه آخر با مشاوره برنامه ریزی «SWOT»

اشتباه بزرگ اغلب مشاوران برنامه ریزی کنکور در شیراز این است که روش های سنتی و یا صرفا تجربه شخصی را به شاگردانشان می آموزند. در این میان مهندس حسین پور مشاور کنکوری به روز است که از علم و تجربه در کنار هم استفاده می کند.

مدل مشاوره برنامه ریزی تحصیلی SWOT که با ابتکار این مشاور کنکور شیراز وارد برنامه‌ریزی کنکور شده بر پایه مدل برنامه‌ریزی دیوید است و روشی است که سالهاست برای جهش رتبه در ۳ ماه آخر توسط این مشاور کنکور شیراز استفاده می شود.

در روش SWOT به شکل کاملا شفاف و قطعی برنامه متناسب با نقاط ضعف و قوت شما طرح می شود و برخلاف اغلب مشاوان کنکور سنتی، بر اساس حدس و گمان و بدون دانش نخواهد بود.

روش SWOT در طی ۴ ماه آخر، افراد زیادی را که در حد رتبه ۲۰ هزار بوده اند ( پایه خوب) را به ۳ و ۲ رقمی های شیراز تبدیل کرده و کاملا عملی و کاربردی است.

۳- بهترین مشاوره کنکور شیراز با برنامه ریزی خاص هر کنکوری

هشدار جدی ای که باید به شما بدهم اینست که اگر به برنامه موسسات کنکوری شیراز و برنامه‌ریزی آزمون های آزمایشی قلمچی شیراز دل ببندیم خطای بسیار بزرگی است و نتیجه ای جز اجرا نشدن برنامه و نهایتا سرخوردگی ندارد.

آنچه مهندس حسین پور را به عنوان بهترین مشاور کنکور شیراز برجسته کرده، توجه ویژه ایشان به توانایی های منحصر بفرد هر کنکوری است.

این مشاور تحصیلی گاها از دانش آموزش میخواهد فکرهای خود را حین و خارج از مطالعه یادداشت کند و بصورت حرفه ای و با تکنیکهای ویژه ی خود، حتی فکر های داوطلب را کنترل میکند.

این مشاور کنکور شهر شیراز تاکید زیادی بر شخصی بودن برنامه ریزی کنکور دارد و حتی روش های مطالعه هر شاگرد هم در جلسات مشاوره کنکور او در شیراز فرق دارد.

در مشاوره کنکور مهندس حسین پور، برنامه ریزی درسی پس از بررسی وضعیت علمی شاگردان شیراز طراحی می شود.
کنکوری ها هر کدام برنامه درسی مطابق با شرایط خودشان دریافت میکنند.
​در مشاوره کنکور مهندس حسین پور علاوه بر برنامه، روش هایی به کنکوری های شیراز گفته می شود که با آن روش ها می توانند برنامه را به راحتی اجرا کنند.

۴- تکنیک ایده یابی، روش خلاقانه‌ی این مشاور کنکور در شیراز

یک معلم ریاضی خبره هیچ وقت برای حل تست معطل نمی کند و تا به سوال نگاه می کند راه حل را می یابد و به زبان ساده تیپ های مختلف سوالات را مثل یک نقشه راهنما در ذهنش دارد.
چطور می شود به این درجه از تسلط رسید؟
حل نمونه تست های زیاد ممکن است یک راه حل باشد اما چطور بعضی از کنکوری های شیراز با تعداد کمتری تست به همان درجه تسلط معلم خود می رسند؟
در اینجا یک راز نهفته است که مهندس حسین پور به آن «ایده طراح» می گوید.
مهندس حسین پور به عنوان بهترین مشاور کنکور از بین مشاوران کنکور در شهر شیراز تکالیف درسی و برنامه حل تست ها را در توالی منظمی قرار می دهد که باعث می شود دانش آموزان به ایده طراح برسند.
مشاوران کنکور اصفهان
 تکنیک ایده یابیِ مخصوصِ این مشاور کنکور باعث شده دانش آموزانش در شیراز دست طراحان سوالات کنکور را بخوانند.
شماره تلفن مشاور تحصیلی در اصفهان

آدرس و شماره تلفن بهترین مشاور کنکور شیراز جهت رزرو وقت مشاوره تحصیلی

۰۹۱۷۰۳۰۰۰۸۵
آدرس: شیراز، ملاصدرا، چهار راه ملاصدرا ( تعطیل به دلیل شیوع کرونا )

موفقیت دانش آموزان با بهترین مشاور کنکور شیراز و تکنیکهای فوق العاده ی او

گاهی داوطلبان کنکور با شنیدن این موضوع که یک مشاور تحصیلی در شیراز روش های متفاوت و تکنیک های برتر دارد دچار یک اضطراب اشتباه می‌شوند و با خود می‌گوید ممکن است توانایی عملی کردن این روش ها را نداشته باشد.

گاها ممکن است یک کنکوری بخاطر ضعف آموزشی ای که در گذشته داشته از ادامه ی کار با یک مشاور کنکور معمولی شیراز سر باز بزند اما آنچه باعث خوشحالی است این است که این مشاور کنکور شهر شیراز نه تنها متناسب با قوت شما بلکه حتی پا به پای ضعف های علمی و روحیه ای شما برنامه ریزی خود را انجام میدهد.

پس لطفا از اینکه ضعفی درشما تلاشتان را کم کرده نترسید. یادتان باشد هدف های بزرگ مثل دویدن هست، برای رسیدن به اهداف بزرگ، باید تلاش های کوچک را جدی گرفت.

انظباط کاری سیستم مشاوره‌ی بهترین مشاور تحصیلی شیراز

مهندس حسین پور همواره اهمیت نظمم در مشاوره را در مشاوره تحصیلی سرلوحه کار خود در شیراز قرار داده و با حساسیت و وسواسی بیش از هر مشاور دیگری در شیراز روش هایی کارآمد به شاگردانش آموزش می دهد.

ایشان حتی در مشاوره های خود در شیراز، برای داوطلبان شهر شیراز و هم چنین سایر شهر های اطراف شیراز، با چنان حساسیت و وسواسی برنامه های فردی را طراحی میکند که برای داوطلب در حین اجرا جای هیچ نگرانی نباشد و باخیالی آسوده برنامه خود را اجرا کنند.

بهترین مشاور کنکوری که گزارشات کنکوری ها را هر شب خودش چک می کند

مهندس حسین پور طبق اصول و نظم کاری خود، بررسی گزارش های روزانه شاگردانش را به منشی یا زیرمجموعه ی خود واگذار نکرده و خود شخص ایشان روزانه گزارش هارا بررسی میکنند و همراه با شاگردانش رفع اشکال میکند.

این ویژگی از بهترین ویژگی های بهترین مشاور کنکور شیراز است

رقابت صحیح در سیستم مشاوره تحصیلی خوب شیراز

اشتباه رایج اغلب داوطلبان کنکور شیراز این است که روش مطالعه ای خود را با رقیبان خود مقایسه می‌کنند و همین باعث می‌شود حتی با وجود ساعت مطالعه ی بالا، ذهن دچار یک آشفتگی شود.

داوطلب باید از خود این سوال را بپرسد آیا رقیب او نیز همان توانایی ها و شرایط او را دارد؟ آیا مغز او آمادگی همسان با مغزش را دارد؟ و یا در همان مدرسه و همان شرایطی درس خوانده که او نیز خوانده؟

پاسخ، منفی است به همین دلیل این مشاور کنکور خوب شیراز در خط اول مشاوره ی خود، روحیات و سطح علمی خود فرد را مورد بررسی قرار می‌دهد.

درواقع در روش مشاوره ای این مشاور تحصیلی خوب شیراز، شما قبل از اینکه در رقابت با کسی باشید در رقابت با خودتان هستید. هدف، مغلوب نمودن آخرین کاریست که خود شما انجام داده اید نه رقیبان شما.

توصیه‌ی برترین مشاور کنکور شهر شیراز در مورد انظباط فردی

مهندس حسین پور هم چنین همواره در مشاوره های تحصیلی خویش در شیراز، شاگردانش را به داشتن نظم در کارها دعوت میکند چرا که برترین مشاوان تحصیلی دنیا و برترین روانشناس ها نیز براین باورند که مکانیزم مغز طوری طراحی شده که نظم را دوست دارد و به مغز واکنش مثبتی نشان میدهد انظباط شخصی، پلی بین اهداف و دستاورد هاست.

همانطور که میدانید مغز به قسمت های مختلفی تقسیم شده و بصورت خانه به خانه کنار هم قرار گرفته اند بخش به بخش آن مربوط به یادگیری یک موضوع است مثلا یک خانه از مغز شما مربوط به یادگیری زیست شناسی فصل قارچ ها میشود و بخش دیگر آن مربوط به فصل ویروس ها میشود، مطالب مربوط به قارچ ها دریک خانه از مغز شما قرار می گیرد و مطلب ویروسها در خانه ی دیگر مغز قرار میگیرد.

روانشناسان طی نظریه ای اینگونه بیان کردند که نظم افراد در کارهای روزانه ی آن ها باعث میشود هر بخش از مغز بطور ویژه تری سازمان دهی شود و فرد در هنگام یادگیری، مطالب را در خانههای مغز خود منظم تر جای دهد و درنتیجه منظم تر بازدهی کند.

ازاین رو مهندس حسین پور نیز شاگردان خود را درمشاوره های خود به شاگردانش علاوه بر ارائه ی برنامه ی منظم، روی نظم فردی آنها نیز کار میکند تا جایی که مغز داوطلبان عادت کند به این نظم دائمی.

این مشاور کنکور برتر شیراز معتقد است با وجود نظم، ذهن تمرکز بالاتری برای یادگیری دارد. به همین علت شاگردان ایشان در شیراز، همواره از رضایت خاطر و آسودگی ذهنشان و هم چنین باز دهی بالای مغزشان با بقیه سخن گفتند.

وقت شناسی در دوره‌ی کنکور با بهترین مشاور شیراز

مهندس حسین پور در بهترین جلسات مشاوره ای خود در شیراز نظارت بسزایی در کنترل وقت شاگردانش دارد. مدیریت زمان یک هنر است. وقتی شما زمان خود را مدیریت می‌کنید حتی از اوقات فراغت خود نیز استفاده ی بهتری میبرید. همه ی ما باید توانایی کنترل کردن وقتمان را داشته باشیم.

حتما تا به حال توجه کرده اید وقتی میخواهید صبح زود به جایی بروید شب زودتر میخوابید تا صبح کمی زودتر بیدار شوید. در واقع شما با این کار دلهره‌ی دیر رسیدن را ندارید. درس خواندن نیز همین است. باید برای وقتی که برای مطالعه می‌گذارید نیز ارزش قائل باشید. به موقع اقدام کنید و وقت شناس خوبی باشید. در اینجا هم با این کار شما دلهره ی دیر به اهدافتان رسیدن را ندارید.

روش هدف گذاری برنامه درسی کنکوری ها توسط بهترین مشاور کنکور شهر شیراز

مهندس حسین پور با دقت و ظرافت کامل، اهداف کوتاه مدت و بلند مدت شاگردان خود را در جلسات مشاوره کنکور خود در شیراز مشخص میکند. این مشاور کنکور که بهترین مشاور شیراز است همواره در تماس های تلفنی خود اهداف شاگردان خود را به آن ها یادآوری میکند تا با انرژی به راه خود ادامه دهند و از حرکت نایستند.

چرا که موفقیت، حاصل حرکت دائمی به سوی اهداف شخصی است.

اهداف تازمانی که برنامه ی مشخصی برای رسیدن به آن ها نباشد یک فانتزی هستند. در واقع هدف گذاری، اولین مرحله برای تبدیل نادیدنی ها به دیدنی هاست.

بررسی پیش نیازها و نیازها توسط برترین مشاور کنکور

مهندس حسین پور به عنوان برترین مشاور کنکور، طی مشاوره های خود با داوطلبان شیراز در همان جلسه ی اول که بصورت رایگان است، با مذاکره ی با داطلب به نیاز ها و پیش نیاز های ذهن شخص پی میبرد.

ایشان معتقدند فرد برای یادگیری یک مطلب ابتدا باید سراغ پیش نیاز هایی برود سپس شروع کند.

این موضوع کاملا بدیهی است. حتما حدود هفت سالگی خود را به یاد دارید. برای نوشتن کلمات ابتدا حروف را به ما یاد دادند. درس خواندن نیز همین هست. اگر به سراغ مسائل ریاضی میروید باید ابتدا محاسبات قوی ای داشته باشید. یا برای مطالعه ی ژنتیک، باید مفاهیم اولیه ی ژنتیک را قدم اول آموزش قرار دهید.

برنامه ریزی های این مشاور کنکور در این زمینه هم مثل همیشه اصولی بوده و رضایت کنکوری ها را جلب کرده.

مهندس حسین پور در مشاوره تحصیلی خود با شاگردانش در شیراز پیشنهادات لازم برای فراگیری پیش نیاز های آن ها میدهد و آن ها را یاری میدهد تا محاسبات و امثال آن ها را در قدم اول یاد بگیرند.

عمومی ترین روش های مشاوران کنکور، درست ترین آنها نیستند

به عقیده ی بهترین مشاوران تحصیلی و کنکور، خطرناک ترین شیوه ی مطالعاتی، آن است که رایج ترین و محتمل ترین روش ها را به جای مناسب ترین و درست ترین روش ها اشتباه بگیرند.

مهندس حسین پور در مشاوره تحصیلی تلفنی خود در شیراز طی مذاکره با شاگردانش، روحیات و سطح علمی آن ها را موشکافی میکند و برنامه ای متناسب، به آن ها میدهد.

ایشان به دور از روش های سنتی و رایج شدهی بین مشاوران کنکور، مطابق با تکنیکهای خاص خودشان برنامه ریزی میکنند و همواره طی مشاوره از داوطلبان میخواهد که خود را درگیر روشهای عمومی نکنند و مطابق با توانایی‌های خویش، مطالعه کنند.

 آزمون های آزمایشی برترین مشاور از مشاوران تحصیلی شیراز

به گفته ی مهندس حسین پور، مشاور تحصیلی شیراز، اگرچه در سال های اخیر استقبال داوطلبان کنکور به آزمون های آزمایشی به سطح بالایی رسیده اما همواره از داوطلبان شیراز، تماسهای تلفنی زیادی داشته اند که از سطح تراز پایین شان در گلایه هستند و احساس نارضایتی دارند.

آنچه باعث خوشحالی است این است که مهندس حسین‌پور در از میان مشاوران تحصیلی شیراز، با روش ها و تکنیک‌های منحصر به فردش در کوتاهترین زمان، نارضایتی آن‌ها را به رضایت مطلق تبدیل کرده.

این مشاور برتر شیراز، در هر زمانی، شاگردان خود را روانه ی میز آزمون‌های آزمایشی نمی‌کند بلکه با روش های خود ابتدا در کوتاهترین زمان، شاگردان خود را به آمادگی لازم برای آزمون آماده می‌کند و سپس آن ها را به آزمون دعوت میکند تا در اینصورت داوطلب از همان اول با سطح تراز پایین و نارضایتی، روبرو نشود.

شاگردان مشاوره از کدامش شهرهای فارس هستند؟

بجز شیراز شهرهای دیگری از استان فارس هستند که قبولی های رشته تجربی آن شهر ها حسین پور را در میان جزو بهترین مشاوران تحصیلی شیراز می‌دانند.
 آباده
 اقلید
 نی ریز
 داراب
 لارستان – لار
لامرد
یاسوج
مرودشت
کازرون

۶ بخش فاش شده روش مشاوره حسین پور

۱-تکنیک برنامه ریزی تحصیلی که مرورهای منظمی دارد. مطالب در طی برنامه فراموش نمی شود. بهره گیری از حداکثر توانایی ذهنی دانش آموزان ممکن می شود.
۲- او روش های علمی و جدیدی در کار خود دارد که باعث می شود شاگردانش در ماه های آخر کنکور بتوانند سوالات درس ریاضی، فیزیک، عربی و زبان را  به راحتی حدس بزنند.
۳- پیگیری روزانه و دقیق در مشاوره مهندس حسین پور را نمی توان از قلم انداخت
۴- گفته می شود او با روانشناسی یادگیری آشناست و بر اساس مدل یادگیری شخصی افراد به هرکدام برنامه مخصوص خودشان می دهد.
۵- تحلیل آزمون فوق حرفه ای و مو از ماست کشیدن مهندس حسین پور بعد از آزمونهای آزمایشی باعث شده تا افراد بسیاری در ۳ ماه آخر از ۲۰ هزار به زیر ۱۰۰۰ برسند. مطالب بیشتر در مورد روش ایشون رو میتونید با کلیک بر لینک مشاوره کنکور حسین پور مطالعه کنید
۶- فضای عالی توصیف شده در کمپی که با همکاری او هست هم در موفقیت او بی تاثیر نبوده. و با کلیک بر لینک بهترین کمپ مطالعاتی در شیراز می توانید جزییات را بخوانید
مشاوره تحصیلی تلفنی