مشاور کنکور اصفهان

چطور بفهمیم بهترین مشاور تحصیلی اصفهان کیست؟

اگر به دنبال یک مشاور تحصیلی در اصفهان هستید که شما را به رتبۀ زیر ۱۰۰ کنکور برساند، این متن را کلمه به کلمه و دقیق مطالعه کنید.

 

۳ دلیل محکم برای اینکه شما نباید با برنامۀ جدولیه مشاوران تحصیلی اصفهان کار کنید!

برنامۀ جدولی ظاهری کاملا مشابه برنامه کلاسی دارد. برنامه‌ریزی جدولی روش رایج مشاوران کنکور و مشاوران تحصیلی در اصفهان است و معایب زیر را دارد.

 

۱- همیشه از برنامه عقب می‌مانید.

مثلا در برنامه،  ۴ ساعت برای تمام کردن فصل X وقت گذاشته شده. حال اگر موفق نشدید آن را در ۴ ساعت تمام کنید مجبورید آن را نیمه کاره رها کنید و به سراغ فصل بعدی برنامه بروید در حالی که ذهنتان همچنان نگران تمام نشدن فصل X است و تا آخر از برنامه عقب خواهید بود.

 

۲- کیفیت کار اهمیت ندارد.

مثلا در برنامۀ جدولی مشخص می‌شود که فقط مدت ۴ ساعت برای تست فصل X وقت دارید و اینکه آیا واقعا در این مدت به فصل X مسلط می‌شوید یا نه و آیا درصدتان به حد قابل قبولی ( مثلا بالای ۷۵٪) می‌رسد یا نه اهمیتی ندارد.

 

۳- موفقیت هایتان را نمی‌بینید

قبلتر گفتیم که در این مدل برنامه‌ریزی همیشه عقب هستید و از مباحث درسی بدون رسیدن به تسلط می‌گذرید. به همین دلیل هیچگاه نمی‌توانید با جرات بگویید %X از کنکور را تا به اینجا تمام کرده‌ام و حتما آنها را بلدم.

 

 این مشکل باعث می شود حس کنید بیهوده تلاش می‌کنید. حس تلاش بیهوده، به راحتی شما را از ادامۀ مطالعه دلسرد می‌کند.

 

روش برنامه ریزی تحصیلی استاد حسین‌پور خطی است و مشکلات گفته شده را ندارد.

 

چطور بفهمم مشاور کنکورم برنامۀ اختصاصی خودم را به من می‌دهد؟

برنامۀ مشترک دادن بین مشاوران تحصیلی اصفهان بسیار رایج است و مضر. شاید تصور کنید اینکه مشاور کنکورتان در حضورتان برنامه را برایتان بنویسد یعنی برنامۀ اختصاصی خودتان را دریافت می‌دهد! اما نه!

به زبان ساده برنامۀ کنکورتان زمانی اختصاصی شماست که عقب افتادگی‌هایتان در برنامۀ هفتۀ بعد گنجانده شود.

اما آیا مشاور کنکوری را می‌شناسید که این کار را انجام دهد؟

اینچنین مشاوران کنکوری، در اصفهان بسیار نادر هستند. چون نوشتن برنامۀ جدولی بسیار زمانبر و خسته کننده است و اگر بخواهند واقعا برای هر کس برنامۀ متفاوتی بنویسند ساعتها زمان نیاز دارند. آیا مشاور کنکور شما بیش از ۳۰ دقیقه برای برنامۀ شما وقت میگذارد؟

مطممئنا خیر.

اما در روش برنامه‌ریزی خطی استاد حسین‌پور، کار بسیار حساب شده و البته راحت است و هر کنکوری برنامۀ اختصاصی خودش را اجرا می‌کند. 

مشاور کنکور اصفهان

 

کدام مشاور کنکور اصفهان روش مطالعه و یادگیری را بهتر آموزش می‌دهد؟

در این مورد خیلی از مشاوران کنکور چیزی نمی‌گویند و یا به گفتن مواردی تکراری و نامتناسب برای کنکور اکتفا می‌کنند.
واقعیت امر اینست که روش مطالعه و یادگیری با روش روخوانی و تند یا کند خوانی متفاوت است. روش خواندن از روی متن را همۀ ما بلدیم. نکتۀ مهم آنست که در حین خواندن از روی متن چه کارهای دیگری باید انجام دهیم؟ پس از خواندن یک متن نیاز است چه کارهای دیگری و با چه ترتیبی انجام دهیم؟
روش‌هایی که توسط یک مشاور تحصیلی در اصفهان در طول دوران مدرسه به ما گفته شده اختصاصا برای کنکور ساخته نشده‌اند و روش‌هایی است که در کشورهایی استفاده می‌شود که کنکور ندارند و به همین دلیل برای آزمون تستی کنکور چندان کارآمد نیستند.
در تصویر زیر بخشی از روش یادگیری چالشی را می‌بینید.
روش مطالعه و یادگیری مشاور کنکور اصفهان
 
تکنیک یادگیری چالشی «ChL» برای ۳ برابر سریعتر و ۸ برابر ماندگارتر کردن مطالب

حتما شما هم خاطراتی از گذشته خود در ذهن دارید که آنقدر جذاب و خاص بوده اند که با جزییات بسیار دقیق زمان و رنگ و بو و دمای آن فضا در ذهنتان ثبت شده اند. همین مکانیزم در این تکنیک مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی برای کنکوری های اصفهان توسط استاد حسین‌پور به کار گرفته می شود.

فرمول ChL از ابتکارات این مشاور کنکور است که با الگو برداری از روش های آموزش در مدارس اروپا طراحی شده است و برای شما کنکوری‌های اصفهان به ارمغان آورده شده.

در این روش طی ۲ مرحله اول ذهن شما به حالت آلفا و اکتیو وارد می شود و آماده جذب اطلاعات می شود. در این شرایط ذهن شما شدیدا تشنه ثبت اطلاعاتی می شود که شما مطالعه می کنید.

در مرحله سوم سلول های مغزی شما با سرعتی بیش از ۳ برابر حالت معمول اطلاعات را در خود ذخیره میکنند.

اطلاعات ذخیره شده در این حالت بسیار قوی هستند و بیش از ۸ برابر حالت عادی در ذهن ماندگار می شوند.

با این روش مشاوره کنکور استاد حسین پور در اصفهان، هیچ کدام از شاگردانش نگران فراموشی نخواهند بود و مطالب درسی را عمیقا درک می کنند.

 

 

رازهای روش برنامه‌ریزی بهترین مشاور تحصیلی اصفهان برای رتبه‌های زیر ۱۰۰

حرف و حدیث در مورد روش مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی استاد حسین پور در اصفهان زیاد است. اما چیزی که واضح است اینست که او تکنیک های خاصی برای یادگیری دارد.

در اینجا به معرفی تعدادی از این تکنیک ها می پردازیم

 
جهش رتبه در ۴ ماه آخر با کمک مدل برنامه‌ریزی «SWOT»

اغلب مشاوران برنامه ریزی کنکور در اصفهان روش های سنتی و یا صرفا تجربه شخصی را به شاگردانشان می آموزند. در این میان استاد حسین پور مشاور کنکوری به روز است و از علم و تجربه در کنار هم استفاده می کند.

مدل مشاوره برنامه ریزی تحصیلی SWOT که با ابتکار این مشاور کنکور اصفهان وارد برنامه‌ریزی کنکور شده بر پایه مدل برنامه‌ریزی دیوید است و روشی امتحان شده است.

در این روش به شکلی کاملا شفاف و قطعی برنامۀ شخصی شما طرح می شود و برنامۀ شما بر اساس حدس و گمان و بدون دانش نخواهد بود.

این روش در طی ۴ ماه رتبه های در حد ۲۰ هزار زیادی را به ۳ و ۲ رقمی در اصفهان تبدیل کرده و کاملا عملی و کاربردی است.

 

مشاوره کنکور اصفهان با برنامه درسی خاص هر فرد کنکوری

اینکه به برنامه موسسات کنکوری اصفهان و برنامه های مشترک آزمون های آزمایشی قلمچی اصفهان دل ببندیم خطای بسیار بزرگی است و نتیجه‌ای جز اجرا نشدن برنامه و نهایتا سرخوردگی ندارد.

آنچه این مشاور کنکور اصفهانی را برجسته کرده توجه ویژه ایشان به توانایی های منحصر بفرد داوطلب است، تا جایی که این مشاور تحصیلی گاها از داوطلب میخواهد فکرهای خود را حین و خارج از مطالعه یادداشت کند و بصورت حرفهای و با تکنیکهای ویژهی خود، حتی فکر های داوطلب را کنترل میکند.

این مشاور کنکور اصفهان تاکید زیادی بر شخصی بودن برنامه دارد و حتی روش های مطالعه هر شاگرد هم در جلسات مشاوره او در اصفهان فرق دارد.

مشاوره برنامه ریزی درسی پس از بررسی وضعیت روحی و علمی شاگردان اصفهان طراحی می شود.

کنکوری ها هر کدام برنامه درسی مطابق با شرایط خودشان دریافت می‌کنند.
در مشاوره کنکور استاد حسین پور علاوه بر برنامه، روش هایی به کنکوری های اصفهان گفته می شود که با آن روش ها می توانند برنامه را به راحتی اجرا کنند.

 

تکنیک ایدۀ طراح، روش خلاقانهٔ این مشاور برای کنکوری‌های اصفهان

یک معلم ریاضی خبره هیچ وقت برای حل تست معطل نمی کند و تا به سوال نگاه می کند راه حل را می یابد و به زبان ساده تیپ های مختلف سوالات را مثل یک نقشه راهنما در ذهنش دارد.
چطور می شود به این درجه از تسلط رسید؟
حل نمونه تست های زیاد ممکن است یک راه حل باشد اما چطور بعضی از کنکوری های اصفهان با تعداد کمتری تست به همان درجه تسلط معلم خود می رسند؟
در اینجا یک راز نهفته است که استاد حسین پور به آن «ایده طراح» می گوید.
استاد حسین پور به عنوان بهترین مشاور کنکور از بین مشاوران کنکور در شهر اصفهان تکالیف درسی و برنامه حل تست ها را در توالی منظمی قرار می دهد که باعث می شود دانش آموزان به ایده طراح برسند.
این تکنیک مشاور کنکور باعث شده دانش آموزان اصفهانی دست طراحان سوالات کنکور را بخوانند.

 

انظباط کاری بهترین مشاور تحصیلی تلفنی اصفهان

استاد حسین پور همواره اهمیت نظم در مشاوره تلفنی را در سرلوحه کار خود قرار داده و با حساسیت و وسواسی بیش از هر مشاور تلفنی دیگری در اصفهان روش هایی کارآمد به شاگردانش آموزش می دهد.

ایشان حتی در مشاوره های تلفنی خود در اصفهان، برای داوطلبان شهر اصفهان و هم چنین سایر شهر های اطراف اصفهان، باچنان حساسیت و وسواسی برنامه های فردی را طراحی میکند که برای داوطلب در حین اجرا جای هیچ حساسیتی و وسواسی نباشد و باخیالی آسوده برنامه خود را اجرا کنند.

 

بهترین مشاور کنکوری که گزارشات کنکوری‌های اصفهان را خودش چک می‌کند

استاد حسین پور طبق اصول و نظم کاری خود، بررسی گزارش های روزانه شاگردانش را به منشی یا زیرمجموعه ی خود واگذار نکرده و خود شخص ایشان روزانه گزارش هارا بررسی میکنند و همراه با شاگردانش رفع اشکال می‌کند.

 

رقابت صحیح در سیستم مشاوره تحصیلی استاد حسین پور در اصفهان

اشتباه رایج اغلب داوطلبان کنکور اصفهان این است که روش مطالعه ای خود را با رقیبان خود مقایسه میکنند و همین باعث میشود حتی با وجود ساعت مطالعه ی بالا، ذهن دچار یک آشفتگی شود.

داوطلب باید از خود این سوال را بپرسد آیا رقیب او نیز همان توانایی ها و شرایط او را دارد؟ آیا مغز او آمادگی همسان با مغزش را دارد؟ و یا در همان مدرسه و همان شرایطی درس خوانده که او نیز خوانده؟ پاسخ، منفی است به همین دلیل این مشاور کنکور اصفهان در خط اول مشاوره ی خود، روحیات و سطح علمی خود فرد را مورد بررسی قرار میدهد.

درواقع در روش مشاورهای شاگردان کنکوری اصفهانی این مشاور کنکور، شما قبل از اینکه در رقابت با کسی باشید در رقابت با خودتان هستید. هدف، مغلوب نمودن آخرین کاریست که خود شما انجام داده اید نه رقیبان شما.

 

توصیۀ برترین مشاور کنکور شهر اصفهان در مورد انظباط فردی

استاد حسین پور هم چنین همواره در مشاوره های تحصیلی تلفنی خویش در اصفهان، شاگردانش را به داشتن نظم در کارها دعوت می‌کند چراکه مشاوران تحصیلی برتر دنیا و روانشناس ها نیز براین باورند که مکانیزم مغز طوری طراحی شده که نظم را دوست دارد و به مغز واکنش مثبتی نشان می‌دهد انظباط شخصی، پلی بین اهداف و دستاورد هاست.

همانطور که میدانید مغز به قسمت های مختلفی تقسیم شده و بصورت خانه به خانه کنار هم قرار گرفته اند بخش به بخش آن مربوط به یادگیری یک موضوع است مثلا یک خانه از مغز شما مربوط به یادگیری زیست‌شناسی فصل قارچ ها میشود و بخش دیگر آن مربوط به فصل ویروس‌ها می‌شود، مطالب مربوط به قارچ ها دریک خانه از مغز شما قرار می گیرد و مطلب ویروسها در خانه ی دیگر مغز قرار میگیرد.

روانشناسان طی نظریه‌ای اینگونه بیان کردند که نظم افراد در کارهای روزانۀ آنها باعث می‌شود هر بخش از مغز بطور ویژه‌تری سازماندهی شود و فرد در هنگام یادگیری، مطالب را در خانههای مغز خود منظم تر جای دهد و درنتیجه منظم تر بازدهی کند.

از این رو استاد حسین پور نیز شاگردان خود را درمشاوره های تلفنی خود به شاگردانش علاوه بر ارائۀ برنامۀ منظم، روی نظم فردی آنها نیز کار می‌کند تا جایی که مغز داوطلبان عادت کند به این نظم دائمی. چرا که معتقد است با وجود نظم، ذهن تمرکز بالاتری برای یادگیری دارد به همین علت شاگردان ایشان در اصفهان، همواره از رضایت خاطر و آسودگی ذهنشان و هم چنین باز دهی بالای مغزشان با ما سخن گفتند.

 

وقت شناسی در دورۀ کنکور با بهترین مشاور اصفهان

استاد حسین پور در مشاوره های تلفنی خود در اصفهان نظارت به سزایی در کنترل وقت شاگردانش دارد، مدیریت زمان یک هنر است وقتی شما زمان خود را مدیریت میکنید حتی از اوقات فراغت خود نیز استفاده ی بهتری میبرید. همه ی ما باید توانایی کنترل کردن وقتمان را داشته باشیم.

حتما تا به حال توجه کرده اید وقتی میخواهید صبح زود به جایی بروید شب زودتر میخوابید تا صبح کمی زودتر بیدار شوید. در واقع شما با این کار دلهره ی دیر رسیدن را ندارید. درس خواندن نیز همین است. باید برای وقتی که برای مطالعه میگذارید نیز ارزش قائل باشید. به موقع اقدام کنید و وقت شناس خوبی باشید. در اینجا هم با این کار شما دلهره ی دیر به اهدافتان رسیدن را ندارید.

 

هدف گذاری کنکوری‌ها با کمک بهترین مشاور کنکور در اصفهان

استاد حسین پور با دقت و ظرافت کامل، اهداف کوتاه مدت و بلند مدت شاگردان خود را در مشاوره‌های تلفنی خود مشخص می‌کند. این مشاور کنکور همواره در تماس های تلفنی خود اهداف شاگردان خود را به آن ها یادآوری میکند تا با انرژی به راه خود ادامه دهند و از حرکت نایستند. چرا که موفقیت، حاصل حرکت دائمی به سوی اهداف شخصی است.

اهداف تا زمانی که برنامۀ مشخصی برای رسیدن به آن ها نباشد، فقط یک فانتزی هستند. در واقع هدف گذاری، اولین مرحله برای تبدیل نادیدنی‌ها به دیدنی‌ها است.

 

روش‌های رایج مشاوران کنکور در اصفهان، الزاما درست ترین روش نیست

به عقیدۀ بهترین مشاور تحصیلی در اصفهان، خطرناک ترین شیوۀ مطالعاتی، آن است که رایج‌ترین و محتمل‌ترین روش ها را به جای مناسب‌ترین و درست‌ترین روش‌ها اشتباه بگیرند.

 

آزمون های آزمایشی برترین مشاور از مشاوران تحصیلی اصفهان

به گفتۀ استاد حسین پور، به عنوان یکی از مشاورین تحصیلی اصفهان، اگرچه در سال های اخیر استقبال داوطلبان کنکور به آزمون‌های آزمایشی به سطح بالایی رسیده اما همواره از داوطلبان اصفهان، تماسهای تلفنی زیادی داشته‌اند که از سطح تراز پایینشان در گلایه هستند و احساس نارضایتی دارند.

آنچه باعث خوشحالیست این است که استاد حسین پور در مشاوره کنکور خود با شاگردانش در اصفهان، با روش‌ها و تکنیک‌های منحصر به فردشان در کوتاهترین زمان، نارضایتی آن ها را به رضایت مطلق تبدیل کرده.

این مشاور برتر اصفهان، در هر زمانی، شاگردان خود را روانۀ میز آزمون‌های آزمایشی نمی‌کند بلکه با روش‌های خود ابتدا در کوتاهترین زمان، شاگردان خود را به آمادگی لازم برای آزمون آماده می‌کند و سپس آن ها را به آزمون دعوت می‌کند تا در این صورت داوطلب از همان اول با سطح تراز پایین و نارضایتی، روبرو نشود.

 

مشاور کنکور اصفهان

حسین لطفی مشاور کنکور اصفهان

آقای کیانی مشاور کنکور اصفهان

آقای الماسی مشاور کنکور اصفهان

شیوا صادقیان مشاور کنکور اصفهان

شاه ابراهیمی مشاور کنکور اصفهان

میرهلی مشاور کنکور اصفهان

زمانی مشاور کنکور اصفهان

مرکز مشاوره شیوا صادقیان

اینستاگرام خانم صادقیان

اینستاگرام محسن الماسیان

خانم مسائلی مشاور تحصیلی اصفهان

گروه آموزشی آرمان اصفهان حسین لطفی

مرکز مشاوره تحصیلی در اصفهان