بهترین مشاور تحصیلی کنکور در مشهد از نظر کنکوری ها

مشاوره تحصیلی تلفنی

در کنکور سال گذشته مهندس حسین پور رکورد دار بیشترین تعداد قبولی با رتبه 2 رقمی شد

این مشاور تحصیلی مشهد که به دور از جنجال و هیاهو در رسانه های تبلیغاتی مشاوره می‌دهد از تکنیک ها و روشهای کاملاً جدیدی در برنامه ریزی و کنترل روحیه شاگردانش استفاده می‌کند.

 اگر با این مشاور صحبت کنید روش مشاوره تحصیلی نوین و به دور از تبلیغاتی عمل کردن را خواهید دید.

مشاور تحصیلی تلفنی مشهد

شماره مشاوران تحصیلی مشهد

شماره تلفن مشاور کنکور مشهد

رزرو وقت مشاوره تحصیلی تلفنی با مهندس حسین پور

09170300085

رازهای روش برنامه‌ریزی بهترین مشاور کنکور مشهد برای رتبه‌های زیر 1000

آنچه با خود به صحنه ی عمل می آوریم نه شایعه های مردمی است و نه ادعاهای توخالی، آنچه در صحنه ماست ترکیبی از تکنیک های منحصربفرد و وظیفه شناسی ماست .

حرف و حدیث و شایعاتی هم اگر باشد ما وقت بررسی آن ها را نداریم ترجیح میدهیم در مشهد به دور از این هیاهو و شایعات طبق اصول کاری خودمان به کنکوری های این شهر خدمت کنیم.

چیزی که واضح است اینست که مهندس حسین پور تکنیک های خاصی برای یادگیری دارد.رد پای آن در بین تمام کسانی که درسال قبل رکورد های دو رقمی زده اند پیدا میشود.

شماره مشاور تحصیلی در مشهد

هنوز بسیاری از روش های این مشاور کنکور فاش نشده اند و رتبه برتر های او در مشهد هم در مورد روش های برنامه‌ریزی او متعهدند که صحبتی نکنند.

در اینجا به معرفی تعدادی از این تکنیک ها می پردازیم اما برای مطالعه 10 مورد از روش های استثنایی مشاوره کنکور مهندس حسین پور بر روی لینک بهترین مشاور کنکور تلفنی کلیک کنید.

1- تکنیک مشاوره یادگیری «ChL» برای درک عمیق، سریع و ماندگار درس‌ها

چه خاطره هایی که در ذهن ما از کودکی تا به همین دیروز نقش بسته که آنچنان جذاب و خاص بوده اند که تمام جزعیات آن فضا و عطر و بوی آن مکان نیز در ذهمان مانده قطعا این موضوع برایتان جالب است، همین مکانیزم در این تکنیک و روش های مشاوره ای مهندس حسین پور برای کنکوری های مشهد بکار رفته است.

فرمول ChL از ابتکارات این مشاور کنکور است که با الگو برداری از روش های آموزش در مدارس اروپا طراحی شده است و به شهر مشهد اورده شده مطابق این فرمول مطالب در ذهن شما نقش میبندد مثل خاطرات.

در این روش طی 2 مرحله اول ذهن شما به حالت آلفا و اکتیو وارد می شود و آماده جذب اطلاعات می شود. در این شرایط ذهن شما شدیدا تشنه ثبت اطلاعاتی می شود که شما مطالعه می کنید.

 در مرحله سوم سلول های مغزی شما با سرعتی بیش از 3 برابر حالت معمول اطلاعات را در خود ذخیره میکنند.

اطلاعات ذخیره شده در این حالت بسیار قوی هستند و بیش از 10 برابر حالت عادی در ذهن ماندگار می شوند.

بهترین مشاور تحصیلی مشهد

با این روش مشاوره کنکور مهندس حسین پور در مشهد، هیچ کدام از شاگردانش نگران فراموشی نخواهند بود و مطالب درسی را عمیقا درک می کنند.

2- جهش رتبه‌های کنکور مشهد در 4 ماه آخر با برنامه ریزی «SWOT»

کنکور های ما به روش سنتی و مشابه سال های قبل برگزار نمیشود که نیازمند روش های سنتی باشد، باید با کنکور اصولی و به روز و با تکنیک های خاص خودش رفتارکرد، مهندس حسین پور در مشهد با تکنیک ها و روش های به روز برای کنکوری های این شهر برنامه ریزی میکند و علم و تجربه اش را درکنار هم قرار داده و به داوطلبان کنکور این شهر اراعه میدهد.

مدل مشاوره برنامه ریزی تحصیلی SWOT که با ابتکار این مشاور کنکور مشهد وارد برنامه‌ریزی کنکور شده بر پایه مدل برنامه‌ریزی دیوید است ما به این روش مطمعنیم چون سال هاست روی دانش اموزان و کنکوری ها پیاده اش کرده ایم و نتیجه اش رضایت تمامی ان ها از رتبه هایشان بوده، این روش کاملا تضمینی است.

در این روش به شکل کاملا شفاف و قطعی برنامه شخصی شما طرح می شودمطابق با تیپ شخصیتی شما و برنامه شما بر اساس حدس و گمان و بدون علم ودانش نخواهد بود.

این روش در طی 4 ماه رتبه های در حد 20 هزار زیادی را به 3 و 2 رقمی در مشهد تبدیل کرده و کاملا عملی و کاربردی است

3- مشاوره با برنامه درسی خاص هر فرد کنکوری

یک مشاور نباید مطابق سلیقه ی خودش برای شما برنامه ریزی کند اینکه برنامه ای مشترک به شما بدهد خطاست و اینکه شما کنکوری های مشهد نیز به برنامه موسسات کنکوری مشهد و برنامه های مشترک آزمون های آزمایشی قلمچی مشهد دل ببندید نیز خطاست و نتیجه ای جز اجرا نشدن برنامه و نهایتا سرخوردگی ندارد.

آنچه این مشاور کنکور مشهدی را برجسته کرده توجه ویژه ایشان به توانایی های منحصر بفرد داوطلب است، برای این مشاور کنکور مشهد حتی فکر های شاگردانش مهم است و از آن ها میخواهد فکرهایشان را یادداشت کنند و ایشان در زمان مناسب با تکنیک ها خاص فکر شاگردانش را در مشهد نیز کنترل میکند.

این مشاور کنکور مشهد تاکید زیادی بر شخصی بودن برنامه دارد و حتی روش های مطالعه هر شاگرد هم در جلسات مشاوره او در مشهد فرق دارد.

مشاوره برنامه ریزی درسی پس از بررسی وضعیت روحی و علمی شاگردان مشهد طراحی می شود.
کنکوری ها هر کدام برنامه درسی مطابق با شرایط خودشان دریافت میکنند.
​مشاوره و برنامه ریزی درکنارهم نقش بسته اند اما در مشاوره کنکور مهندس حسین پور علاوه بر برنامه، روش ها و شیوه هایی به کنکوری های مشهد گفته می شود که با آن روش ها می توانند برنامه را به راحتی اجرا کنند.ایشان معتقدند نباید صرفا یک برنامه به کنکوری ها داده شود و کنکوری را با آن برنامه رها کرد، بلکه باید همراه او تمام جوانب کنترل شود و برنامه های مکملی به کنکوری ها داد.

4- تکنیک ایده یابی روش خلاقانه ی این مشاور تحصیلی مشهد

چرا یک معلم زبده ی ریاضیات با نگاه کردن به سعوال فورا آن را حل میکند و یک دانش اموز باید حسابی به آن نگاه کند و فکر کند تا شاید به جواب برسد؟ معلم مسلط است و ما نیستیم، معلم یک نقشه راه در ذهن خود دارد و یک دانش اموز خیر. آیا یک دانش اموز نیز میتواند به چنین تسلطی برسد؟ مشاوره مهندس حسین پور شما را به چنین تسلطی خواهد رساند.
حل نمونه تست های زیاد ممکن است یک راه حل باشد اما چطور بعضی از کنکوری های مشهد با تعداد کمتری تست به همان درجه تسلط معلم خود می رسند؟
بله میخواهیم از ایده طراح حرف بزنیم در اینجا یک راز نهفته است که مهندس حسین پور به آن «ایده طراح» می گوید.
مهندس حسین پور به عنوان بهترین مشاور کنکور از بین مشاوران کنکور در شهر مشهد تکالیف درسی و برنامه حل تست ها را در توالی منظمی قرار می دهد که باعث می شود دانش آموزان به ایده طراح برسند.
مشاوران کنکور مشهد
 این تکنیک مشاور کنکور باعث شده دانش آموزان مشهدی دست طراحان سوالات کنکور را بخوانند.
شماره تلفن مشاور تحصیلی در مشهد

شماره تلفن مشاور کنکور مشهد جهت رزرو وقت مشاوره تحصیلی تلفنی

09170300085

مشاور تحصیلی اختراعی مشهد

مشاور تحصیلی مزاری مشهد

 خانم مرد خدا مشاور مشهد

کراچیان مشاور مشهد

موسسه اختراعی مشهد

رضا زندگانی مشاور تحصیلی مشهد

اینستاگرام رضا زندگانی

خانم زمانی مشاور مشهد

رضوانی مشاور تحصیلی مشهد

انظباط کاری بهترین مشاور تحصیلی تلفنی مشهد

باور عمومی و اشتباه بر این است که نظم فقط باید برای کنکوری ها باشد کسی به این نکته توجه نمیکند اینکه مشاور ما دقیق و منظم باشد چقدر میتواند برنظم خودما هم تاثیر بگذارد استاد حسین پور همواره اهمیت نظم در مشاوره تلفنی را در مشاوره تحصیلی تلفنی مشهد سرلوحه کار خود قرار داده و معتقدست انعکاس نظم کاری مشاور بر روی شاگردانشان نتیجه اش نظم در خود شاگردان میشود ایشان  با حساسیت و وسواسی بیش از هر مشاور تلفنی دیگری در مشهد روش هایی کارآمد به شاگردانش آموزش می دهد.

ایشان حتی در مشاوره های تلفنی خود در مشهد، برای داوطلبان شهر مشهد و هم چنین سایر شهر های اطراف مشهد، باچنان حساسیت و وسواسی برنامه های فردی را طراحی میکند که برای داوطلب در حین اجرا جای هیچ حساسیتی و وسواسی نباشد و باخیالی آسوده برنامه خود را اجرا کنند.

بهترین مشاور کنکوری که گزارشات کنکوری های مشهد را خودش چک می کند

مهندس حسین پور معتقد هستند یک کنکوری حق دارد نه تنها فقط از فکر مشاورش بلکه از نظارت مستقیم مشاورش استفاده کند اینطور نباشد که مشاور فقط با فکرش برنامه ریزی کند و بقیه کارهایش را به منشی یا زیر مجموعه بسپارد، استاد حسین پور طبق اصول و نظم کاری خود، بررسی گزارش های روزانه شاگردانش را به منشی و کمک مشاوره ها ی خود واگذار نکرده و خود شخص ایشان روزانه گزارش هارا بررسی میکنند و از آن بهتر اینکه همراه با شاگردانش رفع اشکال نیز میکند.

رقابت صحیح در سیستم مشاوره تحصیلی استاد حسین پور در مشهد

تا کی میخواهید خود را با دختر همکلاسی و پسر فامیل و بقیه مقایسه کنید؟ هرکس یک نوع روحیه و توانایی دارد مخصوص خودش و این یعنی هرکس باید یک نوع برنامه داشته باشدمخصوص خودش .

اشتباه رایج اغلب داوطلبان کنکور مشهد این است که روش مطالعه ای خود را با رقیبان خود مقایسه میکنند این درست مانند آن میماند که روش مطالعه زبان را با روش ریاضیات یکی بدانیم آیا ریاضی و زبان یکی است؟ خیر پس شما و رقیبتان نیز یکی نیستید باید برای هرکدامتان یک روش خاص خود را باید  داد.

داوطلب باید از خود این سوال را بپرسد آیا رقیب او نیز همان توانایی ها و شرایط او را دارد؟ آیا مغز او آمادگی همسان با مغزش را دارد؟ و یا در همان مدرسه و همان شرایطی درس خوانده که او نیز خوانده؟ پاسخ، منفی است به همین دلیل این مشاور کنکور مشهد در خط اول مشاوره ی خود، روحیات و سطح علمی خود فرد را مورد بررسی قرار میدهد.

درواقع در روش مشاورهای شاگردان کنکوری مشهدی این مشاور کنکور، شما قبل از اینکه در رقابت با کسی باشید در رقابت با خودتان هستید. هدف، مغلوب نمودن آخرین کاریست که خود شما انجام داده اید نه رقیبان شما.

توصیه‌ی برترین مشاور کنکور شهر مشهد در مورد انظباط فردی

مهندس حسین پور هم چنین همواره در مشاوره های تحصیلی تلفنی خویش در مشهد، شاگردانش را به داشتن نظم در کارها دعوت میکند چراکه مشاوان تحصیلی برتر دنیا و روانشناس ها نیز براین باورند که مکانیزم مغز طوری طراحی شده که نظم را دوست دارد و به مغز واکنش مثبتی نشان میدهد انظباط شخصی، پلی بین اهداف و دستاورهاست

میدانید مغز به قسمت های مختلفی تقسیم شده و بخش به بخش آن مربوط به یادگیری یک موضوع است مثلا یک خانه از مغز شما مختص یادگیری فیزیک فصل دینامیک و بخش دیگر آن مختص فصل نوسان میشود، مطالب مربوط به دینامیک دریک خانه از مغز شما قرار می گیرد و مطلب نوسان در خانه ی دیگر مغز قرار میگیرد.

روانشناسان بر این باورند قدرت سازماندهی این بخش های مغز با نظو رابطه ی مستقیم دارد و فرد با داشتن نظم در هنگام یادگیری، مطالب را در خانه های مغز خود منظم تر جای میدهد و بازدهی آن نیز منظم تر است.

ازاین رو مهندس حسین پوردرمشاوره های تلفنی خود به شاگردانش علاوه بر ارائه ی برنامه ی منظم، روی نظم فردی آنها نیز کار میکند تا جایی که مغز داوطلبان عادت کند به این نظم دائمی. چرا که معتقد است با وجود نظم، ذهن تمرکز بالاتری برای یادگیری دارد به همین علت شاگردان ایشان در مشهد، همواره از رضایت خاطر و آسودگی ذهنشان و هم چنین باز دهی بالای مغزشان با ما سخن گفتند.

وقت شناسی در دوره ی کنکور با بهترین مشاور مشهد

غنیمت شمردن وقت، جمله آشنایی است که همه ی ما در کل زندگیمان ان را شنیده ایم و اتفاقا مشاوره ی مهندس حسین پور وقت شناسی را از الویت های برنامه هایش قرارمیدهد مهندس حسین پور در مشاوره های تلفنی خود در مشهد نظارت به سزایی در کنترل وقت شاگردانش دارد، مدیریت زمان یک هنر است و بس.

همه ی ما باید هنر کنترل کردن وقتمان را داشته باشیم.

همه ی شما وقتی میخواهید شخصی را ملاقات کنید ازقبل حواستان به قرار ملاقات و ساعت ملاقات و مکانش است و برنامه ریزی میکنید تا به موقع به قرار برسید شما بااین برنامه ریزی از خود اضطراب دیر رسیدن را دور میکنید درس خواندن نیز همین است باید برایش به همین اندازه ارزش قاعل شوید، به موقع اقدام کنید و وقت شناس خوبی باشید. در اینجا هم با این کار شما اظطراب دیر به اهدافتان رسیدن را ندارید.

هدف گذاری کنکوری های توسط بهترین مشاور کنکور در مشهد

با آنکه میدانید به کجا میخواهید برسید، اگر مسیر درستی انتخاب نکنید هرگز به مقصد نمی رسید .مهندس حسین پوربهترین مشاور کنکور مشهد در روش مشاوره ای خود با دقت و ظرافت کامل، اهداف کوتاه مدت و بلند مدت شاگردان خود را در مشاوره های تلفنی خود مشخص میکند. این مشاور کنکور همواره در تماس های تلفنی خود اهداف شاگردان خود را به آن ها یاداوری میکند تا با انرژی به راه خود ادامه دهند و از حرکت نایستند. و یادتان باشد برای موفقیت اگر اهسته قدم برمیدارید باید داعمی و پیوسته باشد .ما اینجاییم تا قدم های شما را داعمی و محکمتر کنیم. در واقع هدف گذاری، اولین مرحله برای تبدیل نادیدنی ها به دیدنی هاست.

بررسی پیش نیازها و نیازها توسط برترین مشاور کنکور مشهد

مهندس حسین پور به عنوان برترین مشاور کنکور، طی مشاوره های تلفنی خود با داوطلبان مشهد در همان جلسه ی اول که بصورت رایگان است، با مذاکره ی با داطلب به نیاز ها و پیش نیاز های ذهن شخص پی میبرد.

ایشان معتقدند فرد برای یادگیری یک مطلب ابتدا باید سراغ پیش نیاز هایی برود سپس شروع کند.

این موضوع کاملا بدیهی است، حتما دوران ابتدایی خود را به یاد  دارید برای اینکه محاسبات روی اعداد را یاد بگیریم ایتدا اعداد را به ما یاد دادند  درس خواندن نیز همین هست. اگر به سراغ مسائل ریاضی میروید باید ابتدا محاسبات قوی ای داشته باشید. یا برای خواندن یک ردینگ انگلیسی باید واژه ها را در زبان خارجه مطالعه کرده باشید برنامه ریزی های این مشاور در این زمینه هم مثل همیشه اصولی بوده و رضایت کنکوری ها را جلب کرده.

استاد حسین پور در مشاوره تلفنی خود با شاگردانش در مشهد پیشنهادات لازم برای فراگیری پیش نیاز های آن ها میدهد و آن ها را یاری میدهد تا محاسبات و امثال آن ها را در قدم اول یاد بگیرند.

عمومی ترین روش های مشاوران کنکور، درست ترین آنها نیستند

به عقیده ی بهترین مشاور تحصیلی در مشهد، خطرناک ترین شیوه ی مطالعاتی، آن است که رایج ترین و محتملترین روش ها را به جای مناسب ترین و درست ترین روش ها اشتباه بگیرند.

مهندس حسین پور در مشاوره تلفنی خود در مشهد طی مذاکره با شاگردانش، روحیات و سطح علمی آن ها را موشکافی میکند و برنامه ای متناسب، به آن ها میدهد.

ایشان به دور از روش های سنتی و رایج شده ی بازار مشاوره کنکور، مطابق با تکنیک ها ی خاص خودشان برنامه ریزی میکنند و همواره طی مشاوره های تلفنی مشهد از داوطلبان میخواهد که خود را درگیر روشهای عمومی نکنند و مطابق با توانایی های خویش ،مطالعه کنند.

 آزمون های آزمایشی برترین مشاور از مشاوران تحصیلی مشهد

مهندس حسین پور، بهترین مشاور تحصیلی مشهد گفته اند  اگرچه در سال های اخیر ازمون های ازمایشی باب و رایج شده اما همواره از داوطلبان مشهد، تماسهای تلفنی زیادی داشته اند که از سطح تراز پایین شان در گلایه هستند.

آنچه باعث خوشحالیست این است که استاد حسین پور در مشاوره کنکور خود با شاگردانش در مشهد، با روش ها و تکنیک های منحصر به فردشان در کوتاهترین زمان، نارضایتی آن ها را به رضایت مطلق تبدیل کرده.

این مشاور برتر مشهد، همه ی جوانب را بررسی می کند و برای اینکه داوطلب دچار این حس نارضایتی نشود اول شرایط ازمون را برای شاگردانش انتخاب میکند سپس از آن ها میخواهد ازمون دهد، در ابتدا در کوتاهترین زمان ممکن با تکنیک های خود آمادگی های لازم را به آن ها میدهد سپس از آن ها ازمون میخواهد تا داوطلبان در ازمون هایشان با سطح پایین تراز و ناامیدی مواجه نشوند.